Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 2538

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Ceha Trans 17 ноем. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Mercedes-Benz
Модел
25-43
Prodavam 2538 Mercedes , 1996 godina , so retarder so klima . Vo odlicna sostojba .
Ceha Trans
070774350
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации