Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 26-28

11 000 ЕУР

Се продава од: Nebi 23 фев. 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Mercedes-Benz
Модел
26-28
Se prodava mercedes kiper 28-osmica vo rabotna sostojba so sandok od 5 metri poradi ne upotreba cena po dogovor .
Tel MK. 078859315
Bo italia 0039 3926925404 ili watsap
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации