Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes kiper 26 35

0 МКД

Се продава од: Dejan 23 фев. 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Mercedes-Benz
Модел
26-35
Mercedes kiper 26 35 vo odlicna sostojba. ORGINAL KIPER proizveden 91 God. Mnogu malku raboten. Kamio not mozi da se vidi vo sekoe vreme.
Leaflet
Кон почеток