Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Betonski pumpi Mikseri Sleperi

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Iseni 28 јул. 15:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кичево
Марка
Mercedes-Benz
Модел
32-41
Se prodavat
1.Pumpa man Cifa 36m
2.pumpa mercedes schwing 24m
3.mikser staer 8m3
4.staer 9m3
5.iveco 8m3
6.mercedes 9m3
7.man 10m2
8.bobanj 11m2
9.man dve osovinec 10m3 sandak
10.kiper prikolka
11.viljuskar
12.bager OK 2m3 korpa
13.bager schaeff so viljuski i korpa 1m3
14.mercedes sleper
15.iveco sleper
16.man tga 530ks sleper
17.man 430 sleper
18.damper
19.mashina za beton
20.silus 25tona

za poveke info javetese na
070328035
070223088
Iseni

Iseni

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации