Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz 410d

3 500 ЕУР

Се продава од: Sherif 16 јун. 23:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Mercedes-Benz
Модел
410
Mercedesot e pali vozi nema nikakva mana 1987godina regstriano vo vozna sostojba
Sherif
Leaflet
Кон почеток