Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamion Mercedes-Benz 406 D29

Се продава од: Admin 29 септ. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Kamionot e vo dobra sostojba ,ne e registriran.Ima i Carada.
Godina:1973
Кон почеток