Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Atego 818 -09

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 05 апр. 10:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата

Mercedes Atego 816 2009god. 0 MKD
Mercedes-Benz Sprinter 316cdi Ladilnik -11 0 EUR
Mercedes Vario 816 Kran 0 EUR
DAF CF 65.220 ladilnik 180000km 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Mercedes-Benz
Модел
818
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
Mercedes Atego 818
✅- Uvoz Germanija
✅- Godina 2009
✅- 400 000 km
✅- Manuelen menuvač ( 6 )
✅- Cirada
✅- Dimenzii sandak(6.20x2.40x2.48)
✅- Klima
✅- El. Stakla
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- Dva kluča
✅- Novi gumi
✅- Hidraulična rampa
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davački
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV

☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата
Daf Lf 45.160 korpa kran 0 EUR
Ford Transit 2.2 0 EUR
MERCEDES-BENZ VARIO 813 0 EUR
Mercedes Atego 12.24 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации