Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Actros 6 mega

36 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Orkan Impeks 26 јан. 15:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Actros
Се продават камиони Мерцедес Актрос 6 Мега 2014 година и приколки Шмитз Мега 2014 година

КОМПЛЕТ БРОЈ 1 = 36 500 eur
Камион: KA-5495-AB
-Година на производство : 2014
-Редовно Сервисиран во Мерцедес Скопје со
сервисна книшка од 2014.
-Прв газда ОРКАН-ИМПЕКС
-Прва Регистрација: 10.06.2014
-Регистриран до: 10.06.2021
-Моќност на мотор: 310KW
-Зафатнина на мотор: 12809cm2
-Тип: Actros 1842LANRL.37
- Километри: 649 418км
Приколка: KA-4616-AB
- Регирстрирана до: 21.02.2021
- Прва регистрација: 20.02.2014
- Марка: SCHMITZ
- Тип: SCS 24/L - 13.62 M B VARIOS
- Производство: 2014
- Тежина: 7145kg

КОМПЛЕТ БРОЈ 2 = 36 500 eur
Камион: KA-5491-AB
-Година на производство : 2014
-Редовно Сервисиран во Мерцедес Скопје со
сервисна книшка од 2014.
-Прв газда ОРКАН-ИМПЕКС
-Прва Регистрација: 10.06.2014
-Регистриран до: 10.06.2021
-Моќност на мотор: 310KW
-Зафатнина на мотор: 12809cm2
-Тип: Actros 1842LANRL.37
- Километри: 625 544км
Приколка: KA-4861-AB
- Регирстрирана до: 10.06.2021
- Прва регистрација: 10.06.2014
- Марка: SCHMITZ
- Тип: SCS 24/L - 13.62 M B VARIOS
- Производство: 2014
- Тежина: 7145kg


ИЗВЕСТУВАЊЕ:
Понудените возила можете да ги купите и на ЛИЗИНГ!
Orkan Impeks
„Оркан Импекс“ е интернационална транспортна компанија, основана 1994г. со седиште во Кавадарци, Македонија. Почнавме скромно со едно возило, но со стрпливо и професионално работење денес прераснавме во лидер на камионскиот транспорт во Македонија.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070380699
http://www.orkanimpeks.com.mk/
Orkan Impeks
070380699
Leaflet

Orkan Impeks

2 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz Actros 36 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации