Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Actros

36 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Orkan Impeks 26 јан. 15:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Actros
КОМПЛЕТ БРОЈ 1 = 36 000eur
Приколка: KA-4613-AB
- Марка: SCHMITZ Mega
- Година: 2014
- Регистрирана до: 18.02.2021
- Тежина: 7145kg
- Модел: S0 1
- FULL OPREMA
Камион: KA-4673-AB
- Марка: Volvo Euro 6 Mega 2014
- Модел: FH 42T = 420KS
- Зафатнина на мотор: 12 777 c3
- Производство: 2014
- Поминати километри: 629 353km
- Регистриран до: 18.02.2021
- FULL OPREMA

КОМПЛЕТ БРОЈ 2 = 36 500 eur
Приколка: KA-4615-AB
- Марка: SCHMITZ Mega
- Година: 2014
- Регистрирана до: 18.02.2021
- Тежина: 7145kg
- Модел: S0 1
- FULL OPREMA
Камион: KA-4675-AB
- Марка: Volvo Euro 6 Mega 2014
- Модел: FH 42T = 420KS
- Зафатнина на мотор: 12 777 c3
- Производство: 2014
- Поминати километри: 633 128km
- Регистриран до: 18.02.2021
- FULL OPREMA

ИЗВЕСТУВАЊЕ:
Понудените возила можете да ги купите и на ЛИЗИНГ!
Orkan Impeks
„Оркан Импекс“ е интернационална транспортна компанија, основана 1994г. со седиште во Кавадарци, Македонија. Почнавме скромно со едно возило, но со стрпливо и професионално работење денес прераснавме во лидер на камионскиот транспорт во Македонија.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070380699
http://www.orkanimpeks.com.mk/
Orkan Impeks
070380699
Leaflet

Orkan Impeks

2 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz Actros 6 mega 36 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации