Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ACTROS 1846 KIPER

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Agroinvest 12 јун. 16:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Actros
Tip na vozilo : Trostran kiper ( levo , desno i nazad)
Namena : Tovari vo refus i sekakov vid na ostanati standardni tovari.
Godina na proizvodstvo : 2003
Menuvac : AVTOMATSKI
Kategorija : EURO 3
Oprema : Full oprema - Retarder, klima, board computer, frizider, mega kabina i ostanato.
Izminati km : 920.000 km
Redovno servisiran i odrzuvan vo ovlasten MERCEDES BENZ servis. So celosna servisna istorija.

Voziloto e vo odlicna sostojba i site uredi i oprema se celosno funkcionalni.
Agroinvest
Добавувач на високо-квалитетни сточни храни Доверлив и издржлив деловен партнер на сите наши клиенти. Континуирано вложување во нови технологии и подобрување на квалитетот на производите и широк спектар на услуги во оваа област.
Посетете ја нашата продавница
ул. Орде Чопела бб Прикажи на мапата
070208446 070208225
http://www.agroinvest.com.mk/mk/frontpage/
Leaflet
Agroinvest

Agroinvest

3 Огласи во продавницата
MERCEDES BENZ  SPRINTER 511 CDI 9 500 ЕУР
Linija za pakuvanje na stocni hrani i zrnesti proizvodi 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации