Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ACTROS EURO 3 5 KAMIONI

12 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Salida 22 септ. 22:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Salida

4 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR POD  NAEM 0 ЕУР
MERCEDES-BENZ ACTROS 9 000 ЕУР
Se izdava pod kirija dukan vo strog centar 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Actros
Se prodavaat 5 kamioni Euro 3
Site kamioni se registrirani vo odlicna sostojba se kamionite.

Za podetalni informacii na 070208080
Salida

Salida

4 Огласи во продавницата
Se izdava pod kirija dukan vo strog centar 0 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR POD  NAEM 0 ЕУР
MERCEDES-BENZ ACTROS 9 000 ЕУР
Кон почеток