Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ACTROS

9 000 ЕУР

10 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Salida 19 септ. 19:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Salida

4 Огласи во продавницата

Se izdava pod kirija dukan vo strog centar 0 ЕУР
MERCEDES-BENZ ACTROS EURO 3 5 KAMIONI 12 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR POD  NAEM 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Actros
SE PRODAVAAT 5 VLEKACI.
4 VLEKACI SE EURO 3
1 E EURO 2
VOZILATA EURO 3 SE PRODAVAAT PO POCENA 9000 EVRA.
VOZILO EURO 2 SE PRODAVAPO CENA OD 8700EVRA.
SITE VOZILA SE REGISTRIRAN I IMAAT ZELEN KARTON.
SITE VOZILA IMAA NOVI GUMI.
SITE VOZILA SE REDOVNO SERVISIRANI I SE VO ODLICNA SOSTOJBA.

Salida

4 Огласи во продавницата
Se izdava pod kirija dukan vo strog centar 0 ЕУР
MERCEDES-BENZ ACTROS EURO 3 5 KAMIONI 12 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR POD  NAEM 0 ЕУР
Кон почеток