Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Actros 25-43

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 18 окт. 11:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

89 Огласи во продавницата

Mercedes 14-19 moze i posebno furgon 0 МКД
DEFERENCIJALI 6x4 SCANIA MAN IVECO MERCEDES 0 МКД
Mercedes 22-28  6x6 1 МКД
Mercedes Atego 12-17 1 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Actros
Kamionot e vo dobra sostojba samo treba da se zacisti malku i da se registrira
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

89 Огласи во продавницата
Mercedes Atego 18-28 0 МКД
Sanduci kiper za 2 3 i 4 osovinci 0 МКД
Volvo FH12 420  -05 0 МКД
Sanduk roletna od MAN TGA 0 МКД
Кон почеток