Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz Actros 25-43

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 15 ноем. 21:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата

Scania 124-420  2001 0 МКД
Kran EFFER grajfer -02 0 МКД
Atlas 1704 bager deutz motor 0 МКД
Mercedes-Bens 18-24 SK 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Actros
Kamionot e vo dobra sostojba samo treba da se zacisti malku i da se registrira
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
 
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата
Mercedes Benz 22-26 so prateca 0 МКД
Mercedes Atego 25-28 0 МКД
Mercedes Actros 25-43 ADR 13 ЕУР
MAN  8x6  35.403 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации