Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES ATEGO TOP SOSTOJBA

10 000 ЕУР

Се продава од: Dimitar 14 мај 08:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Kamjonot e vo extra sostojba i e mnogu zacuvan. ima hidraulicna rampa od pozadi za tovar. registriran e do avgust 2017 . za se drugo moze da se vidi
Leaflet
Кон почеток