Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ATEGO 818 MOTOR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ZAÇE TRANSPORT 12 јун. 23:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

ZAÇE TRANSPORT

34 Огласи во продавницата

SANDAK ZA 4 OSOVINEC 0 MKD
VETRO BRAN SPOJLER ZA ATEGO ACSOR 0 MKD
ATEGO 1823 DELOVİ 0 MKD
IVECO 80 150 DUPLA KABINA I DIGALKA 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Atego
PRODAVAM MOROR I DRUGI DELOVI ZA ATEGA MOTOROT E IZVADENO OD ATEGO 818 KIPER 2004 GODINA SO ORGINALNI 150.000 KM ISTO IMAME MOTOR ZA ATEGO 18 28 PREDEN I ZADEN DEFERENCIJAL REDUKTOR FEDERI I DRUGO
ZAÇE TRANSPORT
38970304271
Leaflet

ZAÇE TRANSPORT

34 Огласи во продавницата
VONDREDEN PREVOZ 0 MKD
KORPI 0 MKD
TRETO SEDISTE ATEGO I MAN L 2000 0 MKD
UTOVARAC HITACHI 160.2 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации