Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Atego 12.24

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 02 апр. 09:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата

DAF CF 65.220 ladilnik 180000km 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 309 cdi 80 000km 0 ЕУР
Mercedes Vito 113 cdi 2012god. 0 ЕУР
Mercedes Vario 816 Kran 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Atego
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
Mercedes Atego 12.24
✅- Uvoz Germanija
✅- Godina 2008
✅- Dolžina na sandak 7.20m
✅- Manuelen menuvac
✅- Hidraulicna rampa
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklucuvanje
✅- El.Stakla
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davacki
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV
✅- PAP TRAKS
https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/

☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата
Renault Midlum Šlep Slep 0 ЕУР
MAN TGL 8.180 0 ЕУР
Ford Transit 2.2 0 ЕУР
IVECO DAILI 50C130 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации