Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Cisterna ROHR AtegoTgl

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 26 септ. 11:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Cisterna ROHR
- 6000l 
- Man TGL
- Mercedes Atego
- Uvoz Germanija 
- Vo besprekorna sostojba
- Kako nova
- Plateni site davacki 
- 8990€
- Cena bez DDV
- Facebook PAP TRAKS
☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Visit our store page
Republikanska10 Show on the map
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

11 Огласи во продавницата
MAN TGL 8.150 EEV 2011 -
MAN TGL 8.240 -08 -
MAN TGL 8.150 EEV -11 -
Prodazba na Tovarni Vozila Man Mercedes Scania -
Кон почеток