Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Atego 25-28

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 13 јан. 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата

Mercedes 2528 Atego 0 MKD
Kipper sanduk za cetiriosovinec 0 MKD
HIAB kranovi 0 MKD
KIPERI MEILLER ZA 3 osovinec 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Atego
Kamionot e vo odlicna sostojba mnogu
moze da mu se stavi nadgradba vo zavisnost od vasite potrebi
sanduk so cerada
kran
kipper
kran i kipper
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz Atego 25-28 0 MKD
Mercedes kamioni i rezervni delovi 0 MKD
Liebherr 900 0 MKD
MAN 15.250  -02 0 MKD
Кон почеток