Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Atego 1518

18 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: СТЕМИ ПРЕВОЗ 11 дек. 08:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Leaflet
СТЕМИ ПРЕВОЗ

СТЕМИ ПРЕВОЗ

5 Огласи во продавницата

Kuka za vlecenje ROCKINGER 300 ЕУР
VOLVO FL 240 16 000 ЕУР
Volvo FL 240 18 000 ЕУР
Prevoz na stoka niz drzavata -
Mercedes Atego 1518
Proizveden - 2008 god
Dozvolena nosivost - 9850 kg
Motor - 180 ks ( Euro 5 )
Motorna blokaza
Tempomat
Limitator na brzina
Avtomatski menuvac (6 + R)
Karoserija - 6,15 x 2,45 x 2,25m
Roletna cerada
Gumi - 60% ; 80%
Plateno se do registracija

*Vo cenata ne e vklucen DDV

**Vo klasata na Volvo FL, Man TGM, Daf LF, Iveco Eurocargo, Scania P
СТЕМИ ПРЕВОЗ

ул. Мито Хаџивасилев 41
070898-642,078398-642
[email protected]
СТЕМИ ПРЕВОЗ
070898-642,078398-642
Leaflet
СТЕМИ ПРЕВОЗ

СТЕМИ ПРЕВОЗ

5 Огласи во продавницата

Prevoz na stoka niz drzavata -
Kuka za vlecenje ROCKINGER 300 ЕУР
Volvo FL 240 18 000 ЕУР
VOLVO FL 240 16 000 ЕУР
Кон почеток