Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES ATEGO 1222 KRAN

17 500 ЕУР

Се продава од: Toni 16 окт. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Kamionot e vo odlicna sostojba so poninati 390.000 km , proizveden 2008 godina Vgraden mu e aluminumski sandak. Kamionot se prodava bez kran. Oprema ima : Klima (funkcionira), elektrika na stakla, tahograf na karticka i dr. Poveke informacii na telefon : 078 431 575
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации