Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Atego 1218 bluetec4 -09

0 ЕУР

Се продава од: Manija pet 09 ноем. 22:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Sasiski nema korozii.
POZADI E NA VOZDUSNI JASTUCI.
TEMPOMAT.
MOTORNA KOCNICA.
2009GOD.
Uvoz od Germanija
Nosime vozila i po naracka.
Kamionot e vo top sostojba
Kontakt 070369402
Registriran do 11mesec 2020god.
Voziloto e na fizicko lice
Manija pet
070369402
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации