Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Atego euro 5

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: sedat 31 авг. 09:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Сарај, Скопjе
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Atego
kamionot e sega uvezen od germanija
mnogu socuvani.
moze. so cerada ili furgon po vasha potreba
816 tip
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации