Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Atego 815

0 ЕУР

Се продава од: Amir 07 дек. 14:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Atego
Se prodava mercedes ateco.godina 1999 registrirano do 17.07.2018 koristeno mnogu malo servisirano.nova lamela korpa druglager od firmata (sacs)predni novi gumi.sandukot mue 5.20 Kamionot e na firma za poveke info javetese
070/333-117..
cena +ddv118%
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации