Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ATEGO 822 SO RAMPA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift 14 јан. 12:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bula Forklift

Bula Forklift

61 Огласи во продавницата

VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN - 327 0 МКД
VILUSKAR LINDE PALETARKA ELEKTRICNA-222 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2.5 TON DIZEL - 324 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TON DIZEL - 328 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Atego
MERCEDES ATEGO 822 SO RAMPA
GODINA 2007
405000 KM
6 BRZINI
2000 KG RAMPA
REGISTRIRAN
6.2M DOLZINA
Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

61 Огласи во продавницата
VILUSKAR TOYOTA TRIPLEX 1.8 TON PLIN -178 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3 TONA 282 0 МКД
VILUSKAR LINDE 4.5 TON TRRIPLEX PLIN - 281 0 МКД
VILUSKI ZA VILUSKAR NOVI 0 МКД
Кон почеток