Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz kamion kiper

0 ЕУР

Се продава од: Sali 25 фев. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Drug model
se prodava mercedes kiper 19-28 god.1989, mnogu zacuvan, moze zamena za tri osovini man ili mercedes od 1992 do 1997 god (za dogovor i ponatamu preku telefon)
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток