Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 22-32 sumski kamion

8 700 ЕУР

12 500 ЕУР

Се продава од: Dimitar 23 јун. 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Drug model
-reg:20.07.2019
-novi gumi 80-90%
-redovno servisiran
-atestiran
-evropa deferencijali
-dolzina na sandk 6,3m
Dimitar
072213081
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации