Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 25-27 kipper

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 13 јан. 11:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата

MAN 8x4 0 MKD
Kranovi Hiab i dr 0 MKD
Mercedes-Benz 16-22 0 MKD
Mercedes - Benz 17-35 kipper 1 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Drug model
kamionot e vo odlicna sostojba 13m3 kiper sanduk staklo kako nov dobri gumi odlicen
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz 18-24 V6 0 MKD
Miler kiper za 3 osovinec damper 0 EUR
Kipper sanduk za cetiriosovinec 0 MKD
HIAB kranovi 0 MKD
Кон почеток