Македонски | Shqip | English |

POVOLEN KAMION MERCEES

Оглас од претпријатие. Се продава од: БИГМАК 21 септ. 12:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.350 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Локација: Гази Баба, Скопjе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Drug model
СЕ ПРОДАВА ПОВОЛЕН КАМИОН МЕРЦЕДЕС ВО ВОЗНА СОСТОЈБА.
РЕГИСТРИРАН.

Нема посетени огласи
Кон почеток