Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Luton -16

15 800 ЕУР

Се продава од: Pepa 23 фев. 19:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава Мерцедес Бенз Лутон Комбе 2016 год.
Донесено од Англија
-Лев волан
-Рампа позади
-Се прави влечна служба
Во многу добра состојба
Во цената не е вклучена царината
За повеќе информации ве молам контактирајте ме на:
Email: [email protected]
Viber: +447532782344
Pepa
Leaflet
Кон почеток