Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz Luton 2016

15 800 ЕУР

Се продава од: Pepa 24 септ. 20:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Drug model
Се продава Мерцедес Бенз Лутон Комбе 2016 год.
Донесено од Англија
-Лев волан
-Рампа позади
-Се прави влечна служба
Во многу добра состојба
Во цената не е вклучена царината
За повеќе информации ве молам контактирајте ме на:
Email: petranka1993@hotmail.com
Viber: +447532782344
Pepa
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации