Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES 12/13

3 000 ЕУР

Се продава од: Mile 15 јун. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.420 МКД / месечно

Kamionot e vo odlicna sostojba , Evropa deferencijal , Furgon dolg 6,20 a visok 2.20m. Moze bez sandak ,a moze i zamena za kola do 1000evra.
Leaflet
Кон почеток