Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Sprinter 315 / Sprinter 318

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Dzexa Trans 29 дек. 17:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Dzexa Trans

Dzexa Trans

5 Огласи во продавницата

Slep Mercedes Sprinter 515 / Slep sluzba 0 МКД
Mercedes 220 CDI 0 МКД
MERCEDES 220 CDI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
Ocarineti do registracija
Cena po dogovor
Vozilata se vo odlicna sostojba
Dzexa Trans
078644424
Dzexa Trans

Dzexa Trans

5 Огласи во продавницата
Slep Mercedes Sprinter 515 / Slep sluzba 0 МКД
Mercedes 220 CDI 0 МКД
MERCEDES 220 CDI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации