Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 309 cdi 80 000km

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 13 апр. 09:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата

MAN TGM 18.240 0 EUR
MAN TGL 12.180 KIPPER KIPER 0 EUR
IVECO DAILI 50C130 0 EUR
Prodazba na Tovarni Vozila Man Mercedes Scania 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
🆕🆕🆕🆕🆕🆕
Mercedes Sprinter 309 cdi
❗❗❗80 000 KM❗❗❗
✅- Uvoz Germanija
✅- Godina 2008
✅- Manuelen menuvac 6 brzini
✅- Dolžina na sandak 2.85
✅- Cd radio
✅- El.Stakla
✅- Centralno zaklucuvanje
✅- Dobri gumi
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako novo
✅- Plateni site davacki
✅- Napravena homologacija
✅- Cena ( bez ddv )
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/

☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата
Renault Midlum Šlep Slep 0 EUR
Prodazba na Tovarni Vozila Man Mercedes Scania 0 EUR
MERCEDES-BENZ VARIO 813 0 EUR
MAN TGM 18.240 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации