Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 316cdi Ladilnik -11

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 09 апр. 10:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата

Peugeot Boxer 2.2hdi kran hiab 0 ЕУР
Renault Midlum Šlep Slep 0 ЕУР
IVECO DAILI 50C130 0 ЕУР
Mercedes Vario 816 Kran 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
🆕🆕🆕🆕🆕🆕
Mercedes Sprinter 316 cdi
✅- Uvoz Germanija
✅- Godina 2011
✅- Ladilnik Termoking V300 (-30)
✅- Motor euro 5
✅- Manuelen menuvac 6 brzini
✅- Full oprema
✅- klima
✅- Cd radio
✅- El.Stakla
✅- Centralno zaklucuvanje
✅- Dobri gumi
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Plateni site davacki
✅- Napravena homologacija
✅- Cena ( bez ddv )
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/

☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата
DAF CF 65.220 ladilnik 180000km 0 ЕУР
Mercedes Atego 816 2009god. 0 МКД
Mercedes Atego 12.24 0 ЕУР
Mercedes Vito 113 cdi 2012god. 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации