Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz Sprinter CDI

0 МКД

Се продава од: Ardit 05 јун. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
MERCEDES SPRINTER CDI
Euro5
GODINA 2010/2011
95kw/130ps
193.000 - KM
2 KLUCEVI - 4 DOBRI GUMI
SENZORI ZA PARKIRANJE-NAPRED/NAZAD
3 SEDISTA - 6 BRZINI
ABS - AIRBAG - ASR
BORDCOMPUTER - RADIO CD
SERVO
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTROVIZORI
SOCUVANA
STEGNATO
DONESEN OD GERMANIJA SO VOZENJE
IMA SITE PLATENI DAVACKI

TEL:070-379-972
TEL:070-359-189
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации