Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MERCEDES SPRINTER 516CDI MAXI DOKA-KAMIONET EURO5-12

13 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 20 авг. 18:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

FORD S-MAX 2.0TDCI GHIA 7SEDISTA-07 5 400 ЕУР
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR BLIZU VIVA FRESH RENTALL POINT 1 ЕУР
Audi A4 avant 2.0tdi 2007 3 950 ЕУР
VW Caddy 2.0SDI tovarno 2007 4 000 ЕУР
MERCEDES SPRINTER 516CDI DOKA MAXI
POM KM.187.000
PROIZVEDEN 12/2011
SANDUK 3.60m
OPREMA; ,SERVO,ABS,CENTRALNA BRAVAMAGLENKI,ELEKTRIKA NA STAKLA,,,,,,,

PLATENI DAVACKI DO REG.
CENA:13000 + DDV

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI maxi 2007 7 500 ЕУР
BMW 730D individual 2010 18 000 ЕУР
VW Transporter 1.9tdi doka 2007 7 000 ЕУР
VW CRAFTER 50 DOKA 2.5TDI -09 11 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации