Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz Sprinter 316 XXXL

20 000 ЕУР

Се продава од: ALEN Вчера 13:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
mercedes sprinter 316 cdi
godina - 2011
274.000 km orginal
2 klucevi
4 dobri gumi - pirelli
3 sedista
6 brzini
no smoking
donesen od germanija so vozenje
registracija cela godina
abs
airbag
asr
esp
bordcomputer
radio cd
servo
elektricni stakla
elektrovizori
krevet za spienje
vebasto
stegnato
dimenzi dolzina 5m sirina 2.25 visina 2.40
ima i jastuci za podiganje

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации