Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 3-15

9 200 ЕУР

Се продава од: [email protected] Денес 09:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Sprinter maxi najgolemo
2007
317000
Klima,
Redovno servisirano
Bez mani
Novi gumi
9200 + 18% DDV
Кон почеток