Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes sprinter 515

9 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Шиткарски Дооел 16 септ. 08:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Linija za polnenje i zatvoranje tegli 5 250 ЕУР
pekarska i ladilna oprema 1 450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Свети Николе
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
MERCEDES-BENZ SPRINTER 515
МАРКА: MERCEDES-BENZ
МОДЕЛ: SPRINTER 515 CDI
ПРОИЗВЕДЕНО 2007 ГОДИНА
ЗАФАТНИНА 2148 СМ3
СИЛА НА МОТОР 110 KW – 150 KS
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
МЕНУВАЧ: РАЧЕН
ПОМИНАТО: 278802 КИЛОМЕТРИ
Дополнителни информации :
• 3 СЕДИШТА
• ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО
• ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
• ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
• БОРД КОМЈУТЕР
• РАДИО СО CD ФАБРИЧКО
• AIRBAG,ABS,ASR
• КЛИМА
* ГУМИ 2019
Шиткарски Дооел
075210703
Leaflet
pekarska i ladilna oprema 1 450 ЕУР
Linija za polnenje i zatvoranje tegli 5 250 ЕУР
Кон почеток