Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ SPRINTER 209 CDI DOKA -06

9 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift Денес 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
SPRINTER 209
GODINA 2006
241000 KM
6 BRZINI
REGISTRIRAN DO 21.07.2021
SANDUK 270CM X 203CM
Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

66 Огласи во продавницата
VILUSKAR STILL 4.5 TON DIZEL  - 239 -
VILUSKI ZA VILUSKAR NOVI -
VILUSKAR LINDE 2 TON EVO - 168 -
PALETAR PALETARKA ELEKTRICNA 1.5 TON - 504 -
Кон почеток