Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES SPRINTER 311uvoz CH

9 500 ЕУР

Се продава од: Valche 03 дек. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 20.330 МКД / месечно

MERCEDES SPRINTER 311 tovarno
2009 godina
So plateni davacki a moze i bez carina
Uvezeno od CH
Odlicno socuvan
Leaflet
Кон почеток