Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz SPRINTER 215CDI -07

0 МКД

Се продава од: Servis-dellovi 20 јан. 08:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
MERCEDES SPRINTER 215CDI
GOD.NA PROIZV.2007
POM.KM.207.000
OPREMA;,EL.STAKLA,EL.RETROVIZORI,CENTRALNO,ABS,SERVO,AIRBAG....
PLATENI DAVACKI ,REGISTRIRAN 1 GODINA
Servis-dellovi
071787148
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации