Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz U-1100

90 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 16:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 3.130 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo 07 41 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Fiat Doblo -07 41 000 МКД
Volkswagen Polo 95 000 МКД
SK-352-TC– КЕЦ Охрид
Модел: Mercedes U-1100
VIN: 416141-10-091653
Година на производство: 1983
Неиспитана техничка исправност
KM: 154.235
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 90.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5 2.5 TDI 150 000 МКД
Zastava Patar Daily 35C11D 110 000 МКД
Skoda Fabia combi -07 51 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Кон почеток