Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Vario 816 Kran

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS Вчера 10:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Vario
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
Mercedes Vario 816 Kran
✅- Nov Uvoz
✅- Godina 2007
✅- Manuelen menuvač ( 6 )
✅- Kran HMF 403 K2 (1900kg)
✅- Dimenzii sandak(3.20x0.38x2.44)
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- Novi gumi
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davački
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата
MAN TGM 18.240 0 EUR
Mercedes-Benz Sprinter 316cdi Ladilnik -11 0 EUR
Mercedes Atego 816 2009god. 0 MKD
Prodazba na Tovarni Vozila Man Mercedes Scania 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации