Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Vito 109 CDI ITNO

8 500 ЕУР

Се продава од: Ilirjan 05 јул. 19:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Vito
Mercedes Vito 109 CDI
Registriran do 20.03.2017
5 sedista
Nosivnost 980 kg
Cena po dogovor
Ilirjan
070580831
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации