Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz Vito 111CDI termoking 2009

7 000 ЕУР

8 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 03 авг. 12:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

Ford Fiesta 1.6TDCI 2011 3 700 ЕУР
VW CRAFTER MAXI 2.0TDI -12 10 000 ЕУР
VW GOLF 2.0TDI COMFORTLINE -09 7 300 ЕУР
VW TRANSPORTER T5 1.9TDI LADILNIK TERMIKING-07 8 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Vito
MERCEDES VITO 111CDI TERMOKING
GOD.NA PROIZV.12/2008
POM.KM.210..000
LADILNIK TERMOKING
NOSIVOST 1300KG
PLATENI DAVACKI DO REG.
CENA 7000EUR +18%ddv

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
WWW.AUTOPLAC.MK

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
OPEL ASTRA 1.3CDTI REDIZAJN COSMO-14 6 800 ЕУР
MERCEDES-BENZ VITO 115CDI 4 MATIC 4x4 -07 8 300 ЕУР
VW CRAFTER 2.5TDI KLIMATRONIK-08 7 000 ЕУР
VW GOLF PLUS 1.9TDI KLIMA-07 4 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации