Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Vito

7 700 ЕУР

Се продава од: Burhan 18 апр. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Vito
Kolata sega e na mk tabli regestriran za 9 patnici i do 8 mesec 2018 vo top sostojba
Leaflet
Кон почеток