Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nisan Kiper 2006

0 ЕУР

Се продава од: Genci 21 мар. 22:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Nissan
Модел
Cabstar
Original kiper Kamionot e kako nov prv gazda so 120000 originalni km .. original kiperr od fabrika...Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток