Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN CABSTAR 35.11 - C E L A TP 200

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Eurogradba Asanoski 14 јан. 11:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Eurogradba Asanoski

Eurogradba Asanoski

114 Огласи во продавницата

Najdobri gradezni masini vo Eurograsba Asanoski 0 МКД
BAGER BOBCAT E45 Euro gradba Asanoski 0 МКД
Pikameri za bager 0 МКД
BETONMATIK 508 IMER 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Nissan
Модел
Cabstar
Vo EUROGRADBA ASANOSKI - s.Lazani - Prilep mozete da se snabdite so site vidovi vozila,kamioni,bageri,gradezni masini,gradezni materijali i seto toa uvezeno od Italija po najniski ceni. Povelete uverete se!!!
Eurogradba Asanoski
Vo EUROGRADBA ASANOSKI - s.Lazani - Prilep mozete da se snabdite so site vidovi vozila,kamioni,bageri,gradezni masini,gradezni materijali i seto toa uvezeno od Italija po najniski ceni. Povelete uverete se!!!
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifoski - Pitu - Prilep Прикажи на мапата
070634010, 071 638 512
Eurogradba Asanoski
070634010, 071 638 512
Leaflet
Eurogradba Asanoski

Eurogradba Asanoski

114 Огласи во продавницата
AUDI S6 5.2 V10 - 07 0 МКД
Yamaha 250cc 0 МКД
MAN TGA 18.400 -07 0 МКД
Najdobri gradezni masini vo Eurograsba Asanoski 0 МКД
Кон почеток